Publikuar: Jan 17 2022 05:48

Shitet OKAZION

EUR

Publikuar: Jan 17 05:48
Shikime: 7
Shitet zetor tafe 42 me gabine origjinale 48 kuaj fuqi.zetori ka 2 jave qe ka ardhur nga jasht dhe eshte shum pak i perdorur.esht prodhuar ne nentor te 2014.Karta te sapo prera per 1 vit. OKAZION
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione