Publikuar: Gush 17 2017 11:27

Shitet traktor TAFE(2006)Gjitha pajisjet buqesore

EUR

Publikuar: Gush 17 11:27
Shikime: 1
Traktori shitet bashke me pllugun, frezen, korse bari dhe makine mbjellese. Traktori eshte i firmes Tafe i vitit 2006. Ne gjendje te mire. 5300 ore pune.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione