Zetor t28

2 000 EUR

Shitet nga: Genti 06 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shes zetor t28 model i ri ne gjendje te mir pune me sistem ndezje kam dhe dy goma rezerv nje te madhe dhe nje te vogel me gjith disqe dhe disa pjes te tjera qe jepen dhoro si pomp nafte testat dhe kollodok
Leaflet
Në fillim