Publikuar: Qer 30 2022 12:23

Same Frutteto 75

EUR

Publikuar: Qer 30 12:23
Shikime: 2798
Shitet zetori ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e bera goma te reja 90% me 4 pistona i pershtatshem per terrene malore dhe sera 4 marsha dhe rivers 3 kamjo shpejtesie dopjo freksion ka dhe frez maschio 160 seri e rend vetem zetori 10 mij euro me frez 11.5 euro shitet ose nderrohet me zetor te vogel 5-6 milion lek
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione