Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 10:14

Gerta-1 shpk Traktor Mitsubish MT R30

Publikuar: Qer 29 10:14
Shikime: 857
Shitet Traktor Mitsubish MT R30 kuaj fuqi me 3 pistona 4x4.
Timon hidraulik.
Traktori eshte i pajisur me tende.
I shoqeruar me freze origjinale Mitsubishi.
Traktori i sapoardhur nga Japonia ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale.
Gomat ne gjendje shume te mire.
Cmimet me okazion ne treg!
Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0673122620
Përshkrimi i linkut

Gerta1shpk

Makina Bujqesore dhe pyllore
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione