DEDJA SHPK-LOVOL 404

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK Sot 08:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Traktor LOVOL 404
40 hp(kf) 4x4
Viti i prodhimi 2019
Motorr me 4 pistona
2 dalje vaji+2 hyrje vaji nga pas
Dalje korenti
Kompresor ajri
2 dalje ajri
Me kundrapesha .
16 marshe

instagram;traktor_dedjashpk
Facebook : dedja shpk
webside;www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
WhatsApp/Viber
E1:dedja.elvis@gmail.com 
E2:dedja2007@yahoo.com


DEDJA SHPK
Traktora Bujqesor Agregate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,TRAKTORA ,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK
DEDJA SHPK - GRIRESE DEGESH - BARI 0 LEK
DEDJA SHPK - ISEKI GEAS 25 - U SHITT 0 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA KL 23 0 LEK
DEDJA SHPK-KUBOTA GL 201 0 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione