Publikuar: Pri 25 2021 11:57

traktor 22

LEK

Publikuar: Pri 25 11:57
Shikime: 65
shitet traktor 22kuaj per arsye mos perdorimi gomat jan te reja para e mbrapa te markës BKT origjinale
traktori eshte ne gjendje te mir pune si motorrike dhe xheniere shitet bashk me frez e përdorur shum pak
çmimi I diskutushem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione