Published: Korr 15 2018 01:03

Zetor T28

EUR

Published: Korr 15 01:03
Views: 85
Modeli - Zetor T28
Viti prodhimit - 1972
Zetori esht ne gjendje shum te mire dhe pjeset i ka te gjitha te reja te zetorave te tipave te fundit
Zetori ndizet me buton edhe me manivel
Zetori ka te 4 gomat e reja puthuajse te pa perdorura fare
Zetori shoqerohet -- makine mbjellese >> Misri >> fasule dhe farera te imta + ka pjese rezerve origjinalet per me shum informacjon mund tvini ta shikoni ne " Fshatun Katund i Ri >> Durres Shijak .. Çmimi esht 4 miljon leke te vjetra ( i diskutushem )
Nr cel - 0676444120
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
85
0676444120

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information