Kubota 4x4

0 LEK

Shitet nga: Tomi 30 Pri 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Modeli
Kubota
Ulje cmimesh per vitin e Ri
Kubota dy diferencial ne gjendje shum te mire !
Furnizim i ri sapo kan ardhur!
Kemi me kuaj fuqi te ndryshem nga 19 deri ne 72 kuaj fuqi
Modele L1 dhe GL kamje automatike dhe manuale
Agregat te bashkangjitur vetem frezen!
Jemi ne dispozicion ne cdo ore por edhe po te jem ne gjum ma fut shpull qe te zgjohem!
Mir se te Vini
0688411310
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione