Kubota 4x4

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Legako Dje 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Modeli
Kubota
Shiten traktora Kubota furnizim I Ri
Te gjith dy diferencial me agregat vetem frezen
cmimet varjojn simbas kuaj fuqis se mjetit!
Jeni te nderuar per telefonatat por eshte me mir kur na vizitoni nga afer! Kubota GL 35 Kf Kubota GL32kf KubotaGL 25kf Kubota Gl 24 kf Kubota L1-26 kf Kubota L1-23kf Kubota GL21kf massy Ferguson 80 kf e te tjer
Traktoret jan ne gjendje shum te mir eja ti provojm bashk!
Faleminderit dhe mir se te vini
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione