Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 09:03

TRAKTOR KUBOTA

Publikuar: Qer 29 09:03
Shikime: 300
SHITEN TRAKTORE KUBOTA TE PERDORUR
CEL / 0689010664
Përshkrimi i linkut

Fredi Shpk

Shoqeria Fredi ka nje eksperience 30 vjecare ne tregun shqipetar vendas dhe ne diaspore, kryesosht Malazez, Kosovar, Maqedonas. Nga viti 1991-2001 njihet si person fizik dhe nga viti 2001 deri me sot person juridik.
 
Gjate viteve shoqeria ka njohur rritje graduale ku pikat kryesore jane ne Tirane perballe Ish doganes dhe ne Fushpreze Km 7. Se fundmi shoqeria ka hapur fabriken e dopozitave plastike ne fushepreze km 7. Ne historikun e kompanise sone njihet fabrika e polisterolit, e cila pati suksesin e saj.
 
“Ne ofrojme ate qe ju kerkoni” , motoja qe udheheq shoqerine tone, pasi ne zoterojme kapacitetet teknike dhe teknologjike per t’ju ofruar produkte cilesore ne treg, sherbim te specializuar si dhe cmime konkuruese: Ne kemi punuar per t’ju gjendur prane klienteve duke u shtrire ne nje game te gjere produktesh te cilet gjenden vetem ne kompanine tone.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shoqeria Fredi ka nje eksperience 30 vjecare ne tregun shqipetar vendas dhe ne diaspore, kryesosht Malazez, Kosovar, Maqedonas. Nga viti 1991-2001 njihet si person fizik dhe nga viti 2001 deri me sot person juridik.
 
Gjate viteve shoqeria ka njohur rritje graduale ku pikat kryesore jane ne Tirane perballe Ish doganes dhe ne Fushpreze Km 7. Se fundmi shoqeria ka hapur fabriken e dopozitave plastike ne fushepreze km 7. Ne historikun e kompanise sone njihet fabrika e polisterolit, e cila pati suksesin e saj.
 
“Ne ofrojme ate qe ju kerkoni” , motoja qe udheheq shoqerine tone, pasi ne zoterojme kapacitetet teknike dhe teknologjike per t’ju ofruar produkte cilesore ne treg, sherbim te specializuar si dhe cmime konkuruese: Ne kemi punuar per t’ju gjendur prane klienteve duke u shtrire ne nje game te gjere produktesh te cilet gjenden vetem ne kompanine tone.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione