Publikuar: Shk 28 2022 02:12

U shit Kubota

Publikuar: Shk 28 02:12
Shikime: 922
U shit traktori kubota 4x4 ne gjendje te mire u shit per arsye mosperdorimi bashke me agregate si freze dhe plyg3 . Traktori dhe mjetet rrinin ne garazh transportin e mbulova une 50-60km. U shit se i pelqeu mjeti dhe nuk beri kompromis per cmim
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione