Publikuar: Shk 03 2022 05:19

Shitet zetori

Publikuar: Shk 03 05:19
Shikime: 306
Shitet zetori 4×4 30 kuaj fuqi shitet per arsye mos perdorimi dhe emigrimi zetori ka 1 plug ka 1 limork me 4 rrota ka 1 frez 4 goma te reja te sapo vena zetorit i ben letrat esht ne gjendje te shum te mir cmimi 5milion e gjysem nuk ka cmim tjeter mos pyesni kot zetori ndodhet korce sovjan sms jo vetem tel 0683260368
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione