Publikuar: Korr 02 2022 05:28

Shitet Zetori John Deere 2850

Publikuar: Korr 02 05:28
Shikime: 1236
Shitet Zetori John Deere 2850. Zetori eshte 90 kuaj fuqi dhe ka 9300 ore pune. Eshte i pajisur me letra dhe eshte ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorrike. Me 4 goma te reja. Mundesi nderrimi. Shitet per arsye mosperdorimi.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione