Published: Dhj 02 2018 08:29

Shitet John Deere 2755!!!

Published: Dhj 02 08:29
Views: 18
SHITET JOHN DEERE 2755 PER ARSYE EMIGRIMI.
TRAKTORI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE ESHTE I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE.
TRAKTORI KA DHE TE GJITHA AGREGATET E NEVOJSHME.
CMIMI SHUM I ARSYESHEM/
PER ME SHUME INFO KONTAKT CEL,
069271
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
18
0692717789

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information