Publikuar: Qer 27 2022 09:12

John deere 5085m me pajisje kove hidraulik para

EUR

EUR
Publikuar: Qer 27 09:12
Shikime: 2673
Traktor zetor John Deere 5085m viti prodhimit dhjetore 2013, i blere ne vitin 2016 , 3600 ore pune, fuqia maksimale 90 hp , motorr 4 pistona turbo intercoler , krahe hidraulik para , pto para 1000 r/min, dalje hidrauliku para . Kamio Hi-Lo 32 marshe para 16 mbrapa , power reverser . 16 marshe te shpejtesis se ulet min 300m/ore. Gjithsej 48 marshe para 32 mbrapa. Pto mbrapa 3 pozicione 540 , 540e , 1000 r/min. 3 cifte dalje hidrauliku mbrapa . Kompresor ajri , dalje ajri mbrapa per rimorkio . Pika e III me piston. Kondicioner dhe ngrohje . 4 drita pune para dhe 4 ne pjesen e pasme. Kasetofon usb , aux, sds. Xham panoramik. Fshirse xhami ne pjesen e pasme . Butona tek parafangot per komandimin e hidraulikut mbrapa. Goma michelin multibib 540/65r34 dhe 440/65r24. Pajisje kove John Deere H 310 me pirunj per ngarkimin e ballave . kapaciteti maksimal 1800 kg. Leve multifunksionale e pajisjes se koves. Cmimi trakrorit pa krah para dhe pa pajisje kove 30000
× traktori bashke me plug dhe freze cmimi 50.000 euro
× Goma te holla per kultivim dhe mbjellje 380/85/r38 dhe 320/85r28 pirrelli trelleborg radiale , cmimi 5000 euro
× Plug nardi 3 vesh 6c me plore 7c , me bulon me sigures dhe regjister kapjeje me 4 pozicione , 4000 euro
× Frez italiane pegoraro 2.5 m me 10 grupe ne graso viti 2016 , cmimi 4.000 euro
× Lidhese bari gallignani 3690 heder 1.5 m me piston dhe hapjen e mbylljen me piston , cmimi 4000 euro.
×Korrese bari kose claas corto 185N viti 2008, cmimi 1500 euro.
× rrul per freze 2.5m me tuba , rrul gabia , cmimi 420 euro.
× hedhsese plehu kimik gamberini italiane 300 litra , cmimi 300 euro.New holland kubota same lamborghini landini fendt deutz far claas gaspardo gallignani maschio mascar kuhn welger nardi case .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione