Publikuar: Mar 18 2023 10:55

John Deere 5075E 75hp 3 pistona

EUR

Publikuar: Mar 18 10:55
Shikime: 1032
John Deere 5075E motor 3 pistona turbo intercooler 2.9 litra cilindrata , fuqia 75hp, ore pune 1500. Blere ne vitin 2020, viti prodhimit 2018. Pesha e traktorit bashk me kundrapeshat 3.7 ton, gjeresia e traktorit 190 cm, perfekt per mbjellje ,kultivim dhe korrje. Kendi i kthimit te gomave 55 ° pra nje kthim ne vetem 3.7 m rreze . Kambio Hi-Lo 24 marsha para 12 mbrapa , power reverser , max 40 km/h. Pasqyra teleskopike, dritat full led paket 4 drita pune pare ,4 mbrapa. Tako per rimorikio, 2 cifte dalje hidraulike mbrapa. Sedile me ajer, sedile pasagjeri,kondicioner dhe ngrohje , kasetafon sds,aux,usb. Kundrapesha para 8 cope nga 50 kg = 400 kg. Parafango ne gomat para . Gomat e pasme continental 420/85/30 , gomat para mitas 320/85/24.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1032
0683011853

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione