Publikuar: Nën 19 2021 08:58

Iseki tl 3200

EUR

Publikuar: Nën 19 08:58
Shikime: 225
Shitet zetor iseki
32 kuaj fuqi
4x4
Me freze 1.8
Me plug 2 . 35cm
Me 3880 ore pune
Ne gjendje super
Shitet dhe pa agrigate
Shitet per arsye emigrimi
Cmimi i diskutushem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione