Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 25 2023 05:11

Gerta-1 shpk Traktor Iseki TA27.5

Publikuar: Mar 25 05:11
Shikime: 638
Shitet Traktor Iseki TA 27.5 kuaj fuqi me 3 pistona 4x4.
Timon hidraulik.
I shoqeruar me freze origjinale Iseki.
Traktori i sapoardhur nga Japonia ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale.
Gomat ne gjendje shume te mire 100% te reja.
Cmimet me okazion ne treg!
Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0673122620
Përshkrimi i linkut

Gerta1shpk

Makina Bujqesore dhe pyllore
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione