OKAZION Fiat 80-66 DTF

15 500 EUR

Shitet nga: Tani 04 Maj 06:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Fiat
Shitet Fiat 80-66 frutteto per shkak mos perdorimi dhe emigracioni traktori esht ne gjendje te persosur i pershtatshem per terene te thyera malore per sera per pemtore mbas nga 540 der ne 1000xhiro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione