Publikuar: Qer 06 2022 10:12

Shiten per arsye emigrimi

EUR

Publikuar: Qer 06 10:12
Shikime: 1171
Shiten zitorat per arsye emigrimi
Fiat 100dt 4x4 me goma te reja i kompletuar me agregate plug 3 plug 4 dhe 2 freza
Fiat 75special i kompletuar me agregate korrse mbledhese lidhse
Landini 5500 i kompletuar me agregate korrese mbledhese lidhese
Nr telefoni:0695124930
0697535642(vetem whatsap)
Cmimi i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione