Tafe 42 internacional dhe aje 4 here 4

Shitet nga: Mirsad 24 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
TAFE
Modeli
42Di
Shitet tafe 42ne gjendje shume te mire qe 3 vjet e kame ble te ri une
Leaflet
Në fillim