MASSEY FERGUSON 298

Shitet nga: Paulin 28 Nën 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet MASSEY FERGUSON 298 , 90kf, eshte i aksidentuar dhe shitet per pjese por mund te kthehet edhe ne gjendje pune. Per me teper na kontaktoni. Faleminderit
Leaflet
Në fillim