zetor kinez 18 hp

1 600 EUR

Shitet nga: Zetor 29 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Modeli
Zetor
shes zetor taishan kinez 18 kuaj fuqi zetori ka rimorkio plug frez dhe kabinë gomat i ka 100% te reja.....zetori shitet per arsye mosperdorimi
Leaflet
Në fillim