traktor

4 500 EUR

Shitet nga: bexhet 31 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Yanmar
traktor Jamar 22cc ne gjendje shume te mire me freze dhe rimorkio i bler ne itali
Leaflet
Në fillim