Zetor japonez4x4ne gjendje te mir

6 000 000 LEK

Shitet nga: Malaj 28 Pri 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Yanmar
Zetor 4x4, 30 kv fuqi ,ne gjendje te mir,me goma te mira ,ka frez plug,ban dhe per kultivime,
Leaflet
Në fillim