OKAZION TRAKTOR NE SHIBAURA 4X4

4 500 EUR

Shitet nga: Arber Bica 03 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Modeli
Yanmar
Shes traktor japones shibaura 4x4 ne gjendie shum te mire
Cmimi 4500EURO I diskutushem
Me frez plug dhe rimorko
Arber Bica
0683957483
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione