DEDJA SHPK - YANMAR AF 25- U SHITT

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK 03 Korr 09:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Modeli
Yanmar
Traktor YANMAR AF 25hp
I sapo ardhur nga JAPONIA
Motorr 3 pistona
Timon hidraulik
Goma 100% te reja origjinale
Freza origjinale
Ne super gjendje motorrike dhe xhenerike

Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook: dedja shpk
Webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktora Bujqesor Agregate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,TRAKTORA ,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK
DEDJA SHPK - ISEKI SIAL 193 0 LEK
DEDJA SHPK - KUBOTA L2002DT 0 LEK
DEDJA SHPK - SHIBAURA D258 0 LEK
DEDJA SHPK-YANMAR AF 26- U SHITT 0 LEK
Në fillim