Zetor Universal

6 500 LEK

Shitet nga: Flamur 31 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Shitet zetor universal
81 kuaj fuqi . goma te mira
Me plug tresh dhe freze me thika te reja
Vajra te porsa nderruara motorrmotorr.kamje .hidraulik
I gatshem per cdo lloj prove
Cmimi:6500 leke I diskutueshem
Leaflet
Në fillim