Fortschiritt ne gjendje perfekte

0 LEK

Shitet nga: xxxx 25 Maj 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
shes zetor Fortschiritt ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike zetori eshte i ardhur nga italia per me shum info kontaktoni ne nr e meposhtem......
Leaflet
Në fillim