Gerta-1 shpk Traktor Deutz Fahr Changlin 50

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Gerta1shpk Sot 01:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Shitet Traktor Deutz Fahr Changlin 50 kuaj fuqi me 4 pistona; 4x4.
Traktori eshte i ri me zero ore pune.
Me kabine dhe me ajer te kondicionuar.
Timon hidraulik.
Cmimet me okazion ne treg!
Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0673122620
Gerta1shpk
  Online
00355673122620
Leaflet
Gerta-1 shpk Traktor Kubota L1 34.5 0 LEK
Gerta-1 shpk Traktor Iseki 31 0 LEK
Gerta-1 shpk Traktor Shibaura F64 0 LEK
Gerta-1 shpk Traktor Iseki TA 41 0 LEK
Në fillim