Dadup me timon

1 500 LEK

Shitet nga: fatlum 02 Pri 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Has
ne gjendje pune pllug dhe frez per me tej 0696744470 pak marrveshje
Leaflet
Në fillim