DEDJA SHPK-MITSUBISHI MTR 300

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK 03 Dhj 14:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Kavajë
Makina
Traktorë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Mitsubishi
Traktor MITSUBISHI MTR 30hp
I sapo ardhur nga JAPONIA
Motorr 3 pistona
Timon hidraulik
Goma 100% te reja
Freza origjinale
Ne super gjendje xhenerike dhe motorrike

Insragram:traktor_dedja
webside:www.dedjatraktor.com

DEDJA Sh.P.K
Stacioni Mekanikes Bujqesore

Synej-Kavaj-Albania
200m ne hyrje te Kavajes
Godina:22
Tel:+355 682089274
E1:dedja.elvis@gmail.com
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
DEDJA SHPK TRAKTOR BUJQESOR
Synej Kavaj
+355 682089274
dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
+355 682089274
Leaflet
Në fillim