Landini vanguard 130 turbo

Shitet nga: Vaid 29 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Kavajë
Makina
Traktorë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Landini
Shitet landini 130 ne gjendje shum te mir sa Po eshte ber me targa dhe me 4 goma te reja cmimi i diskutushem 0693678810
Leaflet
Në fillim