Zetor kubota

23 000 LEK

Shitet nga: Fred Arapi 25 Tet 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet zetor kubota i paisur me frez ,plug dhe remortje .Zetori eshte 2 pistona ,18 kuaj fuqi 4×4 .
Fred Arapi
0684805229
Leaflet
Në fillim