Shitet Kubot

16 000 LEK

Shitet nga: Kubota 26 Tet 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Kubota
Kubota 50 kuaj fuqi 4×4 viti 2003 ka plyge nardi c5 dhe frez tera italiane
Leaflet
Në fillim