Zetor 4x4,kubota

5 500 000 LEK

Shitet nga: Malaj 17 Korr 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Kubota
Zetor4x4,kubota ,30k,f gjendje e mir,ka plug dysh,frez ,ban dhe per kultivime ,
Leaflet
Në fillim