OKAZION! Zetor Kubota L1-22

900 000 LEK

Shitet nga: Judmir 31 Korr 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
Kubota
Zetori ka agregate [ plug 2 , freze , korrese Bari 135 , belatrice sigma Italiane , dhe rimorkio ]
Cmimi : 9 million lek * I diskutueshem *
Judmir : 0696617866
Leaflet
Në fillim