Gerta-1 shpk Traktor Kubota GL 24

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Gerta1shpk Sot 17:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Modeli
Kubota
Shitet Traktor Kubota GL 24 kuaj fuqi me 3 pistona 4x4.
Timon hidraulik.
I shoqeruar me freze origjinale Kubota.
Traktori i sapoardhur nga Japonia ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale.
Gomat ne gjendje shume te mire, 80% te reja.
Cmimet me okazion ne treg!
Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0673122620
Gerta1shpk
  Online
00355673122620
Leaflet
Gerta-1 shpk Traktor Iseki TA 41 0 LEK
Gerta-1 shpk Pompa sperkatese per traktore 0 LEK
Gerta-1 shpk Traktor Iseki Dx 31.7 0 LEK
Gerta-1 shpk Traktor Kubota GL 23 0 LEK
Në fillim