DEDJA SHPK - KUBOTA ZL1 - 255- U SHITT

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DEDJA SHPK 12 Maj 16:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Modeli
Kubota
Traktor KUBOTA ZL1-255 hp
I sapo ardhur nga JAPONIA
Motorr me 3 pistona
Timon hidraulik
Goma 80%
Freza origjinale

Instagram:traktor_dedjashpk
Facebook: dedja shpk
Webside:dedjatraktor.com 

DEDJA Sh.P.K 
Stacioni Mekanikes Bujqesore 
Synej-Kavaj-Albania 
200m ne hyrje te Kavajes 
Godina:22 
Tel:+355 682089274 
WhatsApp/Viber
E1:dedja.elvis@gmail.com 
E2:dedja2007@yahoo.com
DEDJA SHPK
Traktore Bujqesor Agrigate Bujqesore Pjese kembimi GOLDONI,LOVOL,ARBOS,LUZHONG,EUROKING,KUBOTA,ISEKI,YANMAR,HINOMOTO,SHIBAURA,MITSUBISHI,KAMA. PLUGJE,FREZA,KORRSE BARI,MBLEDHESE BARI,KULTIVATOR,HAPSE VIJASH,MAKINA SILAZHI,HELLSE PLEHU,RIMORKIO,TRINXHA,MAKINA MBJEDHESE,BOTE SPERKATSE,MOTOKULTIVATOR PJESE KEMBIMI PER MJETE BUJQESORE DHE AGRIGATE BUJQESORE .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Synej Kavaj Tregoje në hartë
+355 682089274
https://dedja.elvis@gmail.com
DEDJA SHPK
  Online
+355 682089274
Leaflet
DEDJA SHPK - KUBOTA GL 23 - U SHITT 0 LEK
DEDJA SHPK- KUBOTA GL 25 U SHITT 670 000 LEK
DEDJA SHPK - ISEKI SIAL 193 0 LEK
DEDJA SHPK - MBJEDHESE ME DORE 0 LEK
Në fillim