Zetor kubota 25-40

11 000 000 LEK

Shitet nga: Fatjon 31 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Modeli
Kubota
Shitet zetori kubota 25-40 me agregate ne gjendje te shum te mire motorrike dhe xhenerike me sherbime te sapo bera
Leaflet
Në fillim