Shitet kubota l1 285 gjendje perfekte

8 000 EUR

Shitet nga: Tauland 27 Jan 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Mjeti ka 1 vit qe eshte blere pak i perdorur shoqerohet me. Freze + Plug goma ne gjendje te mire te parat te sapo nderrume..mjeti punon dhe korre 165 deutz farn. Tel 0683220042
Tauland
0683877111
Leaflet
Në fillim