Kubota 4x4

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Tomi Sot 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Berat
Makina
Traktorë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Kubota
Shiten traktora Kubota furnizim i Ri 8 cop Sa po i kemi sjell!
Te gjith dy diferencial me agregat vetem frezen
cmimet varjojn simbas kuaj fuqis se mjetit!
Jeni te nderuar per telefonatat por eshte me mir kur na vizitoni nga afer! Kubota GL 35 Kf Kubota GL32kf KubotaGL 25kf Kubota Gl 24 kf Kubota L1-26 kf Kubota L1-23kf Kubota GL21kf massy Ferguson 80 kf e te tjer
Traktoret jan ne gjendje shum te mir eja ti provojm bashk!
Faleminderit dhe mir se te vini
Leaflet
Në fillim