Traktor Isek 37 kuaj fuqi Japonez

Shitet nga: Toni Toni 31 Korr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR   9 000 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Traktor iseki 37 kuaj fuqi me plug dhe frez ne gjendje te mir. i pa perdorur ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim