traktor iseki

4 000 EUR

Shitet nga: altin Hoxha 14 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj

I mir per sera dhe vreshta
altin Hoxha
0683806555
Në fillim