shitet

Shitet nga: olti 03 Qer 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
traktor iseki me korse bari plug dhe freze esht ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim