Iseki

Shitet nga: Xhemal 16 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Iseki tl2500 4x4 36kf
Zitori esht gjendje perfekte motorrike dhe hidraulike
Me timon hidraulik
4 gomat e reja
Ka plug Freze
5100 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim