Traktor

Shitet nga: Nikolin 01 Pri 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Pogradec
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Traktor iseki 21 kf me 2 diferencjale eshte ne gjendje super shoqerohet me plug dhe limorke nr tel 0675840830
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim