Iseki

Shitet nga: Nikolin 13 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Pogradec
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shes traktor iseki japonez me 2 diferencjale .21 kf ne gjendje shum te mire shoqerohet me plug dhe limork .5 miljon lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim