Traktor isek

Shitet nga: Benz 23 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Peqin
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Iseki
Shitet traktor isek me frez dhe rimorkjo fuqia mjetit 30 4x4 me motorr 4 pistona shum i mbajtur shitet per arsye emigrimi cmim i arsyeshem cel 0682242040
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim